Neruda neskrýval nadšení: Je to nejvyšší návštěva v historii německého MMA! Navíc jsme zlomili rekord prodejů PPV v několika zemíchOktagon se ukázal opět v Německu, tentokrát zamířil do Kolína nad Rýnem a vytvořil německý rekord. Organizace se vstupem na německou půdu může být opravdu spokojena. Pavol Neruda na tiskové konferenci neskrýval svou radost z eventu.

Oktagon se zabydluje v Německu. V sobotu zavítal do Kolína nad Rýnem a opět ukázal, že umí dělat pořádnou show. Ta baví i publikum, jenž dosud nebylo na MMA zrovna dvakrát zvyklé.

V Německu díky Oktagonu propukla MMA horečka a o lístky je vždy po oznámení turnaje obrovský zájem. Ostatně v sobotu jsme byli svědky rekordu na půdě našeho souseda.

Oktagon totiž na jeho půdě zdolal rekord návštěvnosti, když do haly přitáhl přes 19 tisích platících diváků. I proto se chystá do Německa v dalším roce ještě více šlápnout.

Neruda promluvil o turnajích v Německu

„Dnes jsme viděli historický event, zlomili jsme rekord na německé MMA scéně, prodali jsme 19k lístků. Je to nejvyšší návštěva v historii německého MMA, navíc jsme zlomili rekord PPV v Rakousku, Německu i ve Švýcarsku.

Byl tu s námi i rekordní počet celebrit a influencerů, kteří vše sdíleli se zbytkem světa, je to tedy historický moment a historický den. Chci poděkovat všem, co dnes byli v hale, a všem, co se dívali od Londýna po Bratislavu, a všem, co se na tom podíleli.

Teprve začínáme, pouze jsme nastavili laťku, chceme stavět německou scénu dál a dál, rozhodně tu nekončíme a těšíme se na další turnaje,“ řekl na tiskové konferenci jeden z promotérů Pavol Neruda.

Těšit se můžeme i na další turnaje v Německu. Oktagon na uplynulém eventu oznámil únorový Oberhausen a březnový Stuttgart, kde zažije premiéru.

„Právě teď máme v plánu pět nebo šest akcí v Německu pro příští rok, budeme je postupně oznamovat a máme před sebou opravdu velké oznámení,“ dodal.

Zdroj: Oktagon MMAPřejít na článek