Krádež v titulovém zápase? První tři kola dali všichni rozhodčí Moeilovi, takže to vlastně skončilo po třetím kole, vysvětlil Novotný


Jednalo se o krádež? Na sociálních sítích se řeší zápas Moeil vs. Todev, který vyhrál první jmenovaný a stal se šampionem těžké váhy. Promotér Ondřej Novotný nyní vysvětlil, že hotovo bylo vlastně po třech kolech.

350Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Vrcholem uplynulého turnaje byl zápas o pás šampiona těžké váhy organizace Oktagon MMA, o který se utkali Hatef Moeil s Lazarem Todevem. Favoritem byl první jmenovaný, první kolo nám toho ale mnoho neukázalo.

Oba byli opatrní. Druhé kolo bylo aktivnější, ale opět pořádně vyrovnané. Sledovali jsme bitvu v postoji a i když některé údery byly tvrdé, nemířily přesně tam, kde byly potřeba.

Ve třetím kole se snažil Moeil stupňovat své tempo a Todeva několikrát trefil. I on se ale jen nebránil, jedním low kickem na chvíli Hatefa dokázal zaskočit. V závěru předposledního kola Todev a kopem do nohy Moeila opět znejistil. Mohli jsme se tak těšit na zajímavé rozuzlení.

V tom závěrečném jsme viděli přestřelku a Moeil měl nateklé oko natolik, že se mohl obávat ukončení ze strany doktora. Rozhodčí nechtěl do jejich souboje zasahovat a nechal zápas dojít do bodového rozhodnutí.

Vítězem se nakonec 3:0 na body stal Moeil, s čímž Bulhar rozhodně nesouhlasil, stejně tak velké množství fanoušků, kteří taktéž neviděli vyhrát Moeila.

Novotný vysvětlil bodování rozhodčích

„První tři kola dali všichni Moeilovi, takže to vlastně skončilo po třetím kole. S komentátorama jsme se bavili, všichni byli takoví, že to byl zápas na vážkách, ale byl s tím v pohodě i Marc Goddard, byť ten zápas pískal.

Damage udělal Todev vlastně v pátým kole, do té doby vypadali oba plus minus stejně… Celou dobu jsme říkali, že to nemusí stačit, byl to ten nešťastný zápas pro Todeva, kterej byl na tiskovce na**anej.

Signifikantní údery byly pro Hatefa, když to všichni tři rozhodčí viděli v prvních třech kolech stejně. Oni nemají zájem na Německu nebo Moeilovi, všichni jsou s tím v pohodě v rámci rozhodčích,“ řekl na pozápasovém vysílání.

Zdroj: Oktagon MMA

Přejít na článek