Kalašnik po porážce: Chtěl jsem do mých zápasů dodat nějaký oheň. Stolze knokautoval největšího vagabunda z Brnablank

Jediným Čech na kartě turnaje Oktagon 49 byl Andrej Kalašnik. Moravák s ukrajinskými kořeny snažil o aktivitu v boji, nakonec ale inkasoval a po tvrdé ráně se ocitl na zemi. Rozhodčí neměl jinou možnost a zápas ukončil. Co řekl na pozápasové tiskové konferenci?

Už nástupy obou bojovníků ukázaly, že nás čeká zajímavý souboj. Kalašnik držel svou roli Vagabunda a předvedl nám zajímavé taneční kreace.

Hned v prvních dvaceti sekundách dostal svého německého soupeře na zem, ten ale využil zkušeností a dokázal se opět postavit na nohy. Kalašnik se ale nebál ani postoje, byl aktivní a Stolzeho natrefoval.

Ale jak už to tak bývá, tichá voda břehy mele. Stolze si počkal na svůj moment a Kalašnikovi uštědřil tvrdé rány, které jej poslaly na pletivo a později i na zem. Rozhodčí se správně rozhodl zápas ukončit.

Kalašnik vypadal po ukončení opravdu naštvaně, jako by si sám neuvědomoval, co se vlastně stalo. Po zhlédnutí videa ale nepochybně uzná, že rozhodčí udělal svou práci dobře.

Kalašnik na tiskové konferenci

„Stolze je jeden z nejlepších bojovníků ve welteru v Německu. Je komplexní, zvládá všechny aspekty boje. Já chtěl do mých zápasů dodat nějaký oheň, být trochu jiný, než jsem byl v předešlých zápasech, dodat tomu tu šťávu.

Začal jsem sice dobře, ale on je jeden z nejlepších v Německu. Německo na něj může být hrdé, dnes knokautoval největšího vagabunda z Brna, takže je to obrovský úspěch,“ řekl s humorem sobě vlastním na tiskové konferenci.

Kalašnik tím pádem drží sérii dvou porážek v řadě, když naposledy nestačil na Louise Glismanna, Stolze oproti tomu vyhrál po třech porážkách v UFC.

Zdroj: Oktagon MMA

Přejít na článek

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.