Hádka na tiskovce Oktagonu! Proč jsi běhal po kleci? ptal se Moeil. Podívej se na naše obličeje, reagoval Todevblank

Hlavní zápas turnaje Oktagon 49 vzbudil nemalé emoce. Vítězem se na body stal Hatef Moeil, veřejnost ale povětšinou viděla vyhrát jeho soupeře Lazara Todeva. Bulhar taktéž nechápal, proč prohrál a stěžoval si na tiskové konferenci. Nakonec se oba hádali.

Vrcholem uplynulého turnaje byl zápas o pás šampiona těžké váhy organizace Oktagon MMA, o který se utkali Hatef Moeil s Lazarem Todevem. Favoritem byl první jmenovaný, první kolo nám toho ale mnoho neukázalo.

Oba byli opatrní. Druhé kolo bylo aktivnější, ale opět pořádně vyrovnané. Sledovali jsme bitvu v postoji a i když některé údery byly tvrdé, nemířily přesně tam, kde byly potřeba.

Ve třetím kole se snažil Moeil stupňovat své tempo a Todeva několikrát trefil. I on se ale jen nebránil, jedním low kickem na chvíli Hatefa dokázal zaskočit. V závěru předposledního kola Todev a kopem do nohy Moeila opět znejistil. Mohli jsme se tak těšit na zajímavé rozuzlení.

V tom závěrečném jsme viděli přestřelku a Moeil měl nateklé oko natolik, že se mohl obávat ukončení ze strany doktora. Rozhodčí nechtěl do jejich souboje zasahovat a nechal zápas dojít do bodového rozhodnutí.

Vítězem se nakonec 3:0 na body stal Moeil, s čímž Bulhar rozhodně nesouhlasil, stejně tak velké množství fanoušků, kteří taktéž neviděli vyhrát Moeila. Na tiskové konferenci se oba tomuto tématu pochopitelně nevyhnuli.

Hádka na tiskovce

„Bojoval jsem pětkrát a nikdy jsem neměl soupeře, jako je on. Jen chodil po oktagonu, rovnou si může jít zaběhat… Měl jsem zraněné rameno, chtěl jsem dát takedown, ale bolelo mě rameno.

Bojoval jsem proti tobě ve tvém světě a stejně jsem vyhrál. Jsem hlavně wrestler, třikrát nebo čtyřikrát jsem tě málem knokautoval, proč jsi běhal po kleci? Já vyhrál, tys jen utíkal… Několikrát jsem tě trefil,“ řekl Moeil, který si nebral servítky.

„Na to, že jsem běhal, tak jsem předvedl dobrý výkon, vůbec jsi mě nedokázal knokautovat, podívej se na naše obličeje. Jo, trefil jsi mě, a podívej se, jak vypadám (takřka bez šrábance, pozn. red.). Pokud dnes usneš a myslíš, že si zasloužíš titul, tak dobře, ale já si myslím, že si ho nezasloužíš,“ odpověděl Todev.

„Furt jen meleš, já vyhrál, pás patří mně, já jsem šampion. Myslím si, že dnes budu spát hodně dobře,“ kontroval Moeil. V tomto ohledu se pochopitelně nabízí odveta, která by mohla být opět v Německu v nějaký z jarních termínů.

Zdroj: Oktagon MMAPřejít na článek

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.