Eckerlin po prohře s Apollem: Má dvakrát víc výher než já zápasů! Myslím, že jsem mu trochu ztížil životblank

Na turnaji Oktagon 49 patřil mezi nejzajímavější zápas z pohledu fanoušků Christian Eckerlin vs. Leandro Silva. Domácí miláček se dočkal obrovských ovací a i při zápase byl hlasitě podporovaný, nakonec se ale musel před Brazilcem sklonit. Co řekl po porážce?

Miláček německého publika šel do souboje s Apollem Silvou v roli outsidera, ale snažil se být aktivní. První kolo prohrál na zemi a ačkoliv se ve druhém zvedl, Brazilec jej opět dostal na zem, tentokrát tvrdým úderem.

Ve třetím kole se role obrátily a byl to Eckerlin, který dostal svého soupeře na zem. Poslední minuta nabídla přestřelku v postoji, ve které Eckerlin dostal jednu ránu a Apollo si zápas pohlídal do bodového rozhodnutí.

Nebylo překvapením, že se nakonec stal vítězem, což fanoušci v hale nenesli zrovna lehce. Eckerlin předvedl dobrý výkon, tentokrát to ale zkrátka bylo málo a připsal si po delší odmlce svou šestou kariérní porážku v MMA.

Eckerlin byl na tiskové konferenci zkleslý

„Nevím, co tomu dnes chybělo… Člověk musí mít koule, aby vyzval tak silného soupeře po 13měsíční pauze, byl to brutální zápas… Na tiskovce jsem říkal, že to je obrovská událost, dnes nikdo neprohrál ani nevyhrál, je to výhra pro celé Německo.

19 tisíc diváků? To je něco neskutečného, jsem za to opravdu šťastný, myslím, že všichni jsme šťastní… Fightcard byla našlapaná, bojovali tady nejlepší bojovníci Německa. A na čem to ztroskotalo?

Apollo má dvakrát víc výher než já zápasů, myslím, že jsem mu trochu ztížil život, ale prostě byl dnes lepší. Byl to skvělý zápas. On sám říkal, že to, co dnes zažil, bylo neskutečné a nesrovnatelné se vším, co zažil,“ řekl na tiskové konferenci.

I když prohrál, dělalo mu radost publikum, které jej hlasitě podporovalo už od nástupu do klece. Pochopitelně jej těší, že si do haly našlo cestu takřka 20 tisíc diváků a boří se rekordy MMA v Německu.

„Kdyby mi někdo před dvěma lety řekl, že budeme bojovat před 10k, natož před 20k lidma, tak bych ti řekl, že jsi blázen… Dřív jsme bojovali maximálně před 2k diváky… Je to úžasné, vidíte, kolik je tu top bojovníků, musíme v tom pokračovat a udělat německou scénu co největší možnou,“ dodal.

Zdroj: Oktagon MMAPřejít na článek

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.