VIDEO: Tvrdá porážka Romana Pauluse! Soupeř mu div nezlomil krk a nakonec musel odklepatblank

Oktagon se vrátil do Německa, tentokrát se ukázal publiku v Kolíně nad Rýnem. První zápasy ukázaly rychlé ukončení, jedno z nich proběhlo i v zápase Pauluse s Topallajem. Albánský Němec favorizovaného Slováka překvapil a viděli jsme zajímavé ukončení.

Dočkali jsme se turnaje Oktagon 49, jehož vrcholem je titulový zápas Hatef Moeil vs. Lazar Todev. Pořádné věci se ale děly už na prelims, kde jsme viděli spoustu rychlých ukončení.

O jedno z nich se postaral Arijan Topallaj, který se utkal s Romanem Paulusem. Slovák byl velkým favoritem, avšak to i kvůli nepříliš velké znalosti jeho soupeře, který měl do té doby v profesionálním MMA skóre 4:0.

Hned na začátku jsme mohli vidět zajímavou přestřelku, Topallaj se soustředil na kopy do nohou. Zápas se později dostal na zem a tam už albánský Němec potvrdil své kvality.

Pauluse si dobře chytil a nakonec jej dokázal ukončit na techniku anaconda choke. Paulus se snažil hlavu vytáčet, přeci jen ale musel odklepat a připsal si svou čtvrtou kariérní porážku.

Oproti tomu Topallaj může slavit, na kontě má již pět výher a stále je neporažený. V Oktagonu je tak nová hvězda, která rozhodně nekončí, naopak.

Kvůli své výšce a váze se ale rozhodl, že příště již bude zápasit v lehké váze, která mu pochopitelně více sedí. Před zápasem totiž nedokázal navážit a nakonec šel s Paulusem v domluvené váze do 68 kilogramů.

Zdroj: Oktagon MMA

Přejít na článek

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.