Po krádeži znovu do akce. Pudilová před sebou má nelehký souboj. Vyzve ji sebevědomá Argentinka, která má OnlyFans a láká odvážnými fotkamiJiří Procházka bohužel při posledním turnaji UFC prohrál, nyní však jde o pár dní později hájit barvy České republiky Lucie Pudilová. Ta jde do akce poté, co v posledním zápase byla okradena o výhru. Čelí však nepříjemné soupeřce. Tou bude Ailin Perez.

Moc se o tom nemluví. Její zápas zůstal poněkud ve stínu Jiřího Procházky, který bojoval o týden dříve. Jistě, nebude válčit o titul, celkově není tolik výraznou osobností, Lucie Pudilová však bude o víkendu opět bojovat pod hlavičkou UFC.

První česká bojovnice, která se do organizace dostala, má co napravovat. V posledním zápase totiž prohrála, byť hodně kontroverzně. Celý zápas byla lepší než její soupeřka Joselyne Edwards, přesto na body na split decision vyhrála právě panamská válečnice.

Na kontroverzní výsledek tehdy reagoval také šéf UFC Dana White. Pudilová byla z prohry hodně zklamaná a rozhodně se tím nijak netajila. Nyní se tedy chce vrátit na vítěznou vlnu a po poslední zkušenosti rozhodně udělá vše pro to, aby se nemusela spoléhat na rozhodčí.

Třebaže se 29letá Češka dočká už celkově desátého zápasu v UFC, zůstává mediálně nevýrazná. Pokud by ale nyní vyhrála, mohlo by se to změnit. Její soupeřkou totiž bude o něco výraznější Ailin Perez.

Argentinská bojovnice má skvělý wrestling. Je otázkou, jak bude stylově sedět bývalé hvězdě Oktagonu. Pudilová však na zemi není vůbec špatná, neustále na sobě pracuje. A Perez rozhodně není neporazitelná. V UFC to má nyní 1-1, naposledy však vyhrála.

Souboj kontrastů, Pudilová outsiderem

Zatímco Lucie Pudilová nepůsobí úplně sebejistě, když je středem pozornosti, u její soupeřky je to úplně naopak. Po své první výhře v UFC si Ailin Perez zatwerkovala a svou chvilku slávy si náležitě užila.

Zatímco Češka je zkrátka válečnice na plný úvazek, která si příliš nepotrpí na nějakou show okolo, Argentinka to má naopak. Ne snad, že by se pouštěla do trashtalku, ale odvaha na jiné různé věci jí nechybí.

Perez má například účet na platformě OnlyFans, kam se nebojí přidávat exkluzivní obsah pro dospělé. Ráda se předvádí i na sociálních sítích. V tomto ohledu zkrátka úplný opak Lucie.

Zdroj: UFC, Instagram, Tapology

Přejít na článek