Dokáže to, co Procházka nedokázal? Drzoun Hill má o zápase s Pereirou jasno: Vypnu ho a pak to všem budu vmetat do tvářeblank

Jiří Procházka bohužel Alexe Pereiru neporazil. Nového šampiona polotěžké váhy ovšem hodlá ukončit prostořeký Jamahal Hill, který všem poslal jasný vzkaz. Dokáže ho ale dodržet? Nebude to mít snadné.

Alex Pereira je od neděle novým králem polotěžké váhy UFC. V titulovém zápase bohužel porazil Jiřího Procházku, když jej ukončil ve druhém kole. To znamená jediné. Jeho dalším soupeřem bude Jamahal Hill.

Americký bojovník byl šampionem poté, co porazil Glovera Teixeiru. Po vzoru Procházky se ovšem kvůli vážnému zranění vzdal titulu. Po svém návratu se o něj znovu porve.

Už před duelem Procházka vs. Pereira toho měl Hill hodně na srdci. Ostatně svými řečmi si u spousty fanoušků příliš nepomáhá. Až nebývale moc si věří, má prořízlá ústa, pro shazování ostatních nejde daleko.

Nejinak tomu bylo po zápase, v němž se opřel jak do Pereiry, tak do Procházky. Leckdo se tedy těší, až se sám ukáže proti brazilskému válečníkovi. A svými slovy Hill přilévá benzín do ohně.

Hill má pro zápas s Pereirou jasný scénář

Jamahal Hill a sebevědomá prohlášení, to zkrátka jde k sobě. Dokáže je ale potvrdit? To se dozvíme, až změří síly s Pereirou. Do té doby se musí ale americký drzoun v první řadě uzdravit.

Sám ale má už nyní jasno o průběhu celého zápasu. „Poznamenejte si má slova. Nemám v plánu brát Pereiru na zem, nemám v plánu použít na něj wrestling. Mám v plánu s ním být tam, kde si myslíte, že je on jako z jiného světa. Budu s ním v postoji,“ cituje jej MMA Junkie.

„On dělal kickbox, MMA je ale jiný sport. MMA se věnuju roky, byl jsem v tomhle sportu vychován. Kdykoliv budu s Pereirou bojovat v postoji. Knokautuju ho. Až to udělám, budu to všem vtírat do obličeje,“ má jasno Hill.

Pereirovi to ale do obličeji vtírat nebude. Považuje jej za přítele. Sám sebe pak Jamahal považuje za nejlepšího bojovníka na světě. Pokud ale padne, tak se má na co těšit.

Zdroj: UFC, YouTube, Jamahal Hill, MMA JunkiePřejít na článek

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.