Pastrňák má jasno! To má být vtip? Až moc rychlé ukončení, reaguje na porážku Procházky v UFCblank

Jiří Procházka bohužel nezvládl svůj druhý titulový zápas v UFC a musel se sklonit před Alexem Pereirou, který je novým šampionem polotěžké váhy. Reakce veřejnosti se různí, ale povětšinou panuje názor o brzké ukončení. To si myslí i hokejista David Pastrňák.

Procházka poprvé po osmi letech padl, nestačil na Brazilce Pereiru. V prvním kole jsme mohli sledovat vyrovnaný boj, ve kterém to sudí mohli dát jedné či druhé straně.

Český bojovník se ale ve druhém kole zvedl, svého soupeře párkrát natrefoval, poté ale přišel osudný moment, když se Pereiru pokusil dostat na pletivo a přitom dostal dvě tvrdé rány.

Ta druhá jej posadila na zadek, Procházka se ale nevzdával a pokusil se zvednout. Chytil ale několik loktů a Brazilec se chtěl dostat do horní pozice. K tomu ale už nedošlo, rozhodčí zápas ukončil.

Reakce se začaly okamžitě šířit po internetu a mnozí experti psali o tom, že nechápou, proč se rozhodčí takto rozhodl. Nepochybně dojde na jeho vyjádření, zpomalené záběry ale ukázaly, že se o zas tak chybné rozhodnutí jednat nemuselo.

„Já si myslím, že to nakonec bylo dobré rozhodnutí. Byl jsem vypnutý, ale ten kdo mě zná, ví, že nikdy nepřestanu bojovat. Moje tělo jelo dál.

Ale to je už jedno, pro mě je to velké upozornění. Budu na tom pracovat a vrátím se silnější, než kdy jindy. Děkuji všem za tenhle zápas. Já se vrátím!“ řekl Procházka v kleci.

Pastrňákovi se rozhodnutí v zápase Procházka vs. Pereira nelíbilo

Zápas si nenechaly ujít i mnohé české osobnosti, třeba elitní český hokejista David Pastrňák, který na sociální síť X (dříve Twitter) napsal jednoduše: „To má být vtip? Až moc rychlé ukončení.“

Podobně reagoval i jeho spoluhráč Jakub Lauko. „To je snad vtip. V titulovém zápase musíte dát více času na zotavení,“ zlobil se.

Zdroj: UFC, X

Přejít na článek

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.